tablica-600Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy techniki nauczania, które pozwalają naszym klientom uczyć się w sposób przyjemny i skuteczny. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć czas na systematyczną naukę i uczęszczanie na zajęcia. Właśnie dlatego stworzyliśmy unikalne połączenie kursów stacjonarnych i internetowych. Oferujemy Państwu możliwość zdobywania wiedzy zaprezentowanej w krótkich i zwięzłych porcjach materiału, tak aby łatwo było je wkomponować w codzienne obowiązki  oraz szansę na aktywną komunikację podczas spotkań konwersacyjnych w kameralnych, maksymalnie 7-osobowych grupach. Dzięki stosowanym przez nas najnowszym technologiom, nauka może odbywać się każdym miejscu i czasie przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych, takich jak notebook, tablet, czy smartphone. 

 

Poza nowoczesnością, w naszej filozofii nauczania kluczową kwestią jest autonomiczność naszych słuchaczy. Zespół Meet English dokłada wszelkich starań, aby Państwa nauka była świadomym procesem, w którym to Państwo określają cele i sposoby zdobywania wiedzy oraz tempo nauki. Nasi lektorzy dbają o to, aby słuchacze wiedzieli w jaki sposób zdobywać wiedzę, jak doskonalić różne typy umiejętności językowych oraz jakich narzędzi używać w celu zwiększenia skuteczności swojej nauki.

Bardzo ważnym elementem w naszej metodzie nauczania jest komunikacja bezpośrednia w języku angielskim. Dlatego też, na spotkaniach konwersacyjnych praktycznie w ogóle nie używamy języka polskiego, a jeśli pojawiają się problemy w komunikacji, to pokazujemy Państwu sposoby i strategie na radzenie sobie z nimi bez używania języka polskiego. Wszystkie rozmowy i dyskusje odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Dzięki takiemu sposobowi prowadzenia spotkań mogą się Państwo poczuć jak w naturalnych warunkach językowych i pokonać swój strach przed mówieniem.

Wiedza teoretyczna umieszczona na platformie e-learningowej prezentowana jest w różnych formach: w postaci nagrań video, prezentacji, nagrań audio, tekstów oraz map myśli. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, staramy się zagwarantować łatwe i przyjemne przyswajanie zaprezentowanych informacji. Do każdej treści przygotowaliśmy dla Państwa również zestawy ćwiczeń, dzięki którym z łatwością można sprawdzić swoje wiadomości. 

Ważnym elementem współpracy z naszymi klientami jest również stałe monitorowanie satysfakcji z prowadzonych przez nas zajęć i nieustanne doskonalenie przygotowanych przez nas materiałów. Dzięki Państwa opiniom i komentarzom jesteśmy w stanie ulepszać naszą ofertę.