Logo-dlugie-sloganFirma Meet English powstała w 2014 roku z połączenia pasji do nauczania oraz doskonalonej latami wiedzy. Jesteśmy firmą, która świadczy szeroki zakres usług językowych w tym kursy hybrydowe, zajęcia indywidualne, kursy egzaminacyjne oraz szkolenia w firmach i instytucjach. Naszym głównym celem jest przygotowanie oferty, która sprosta wymaganiom zmieniającego się rynku usług językowych i umożliwi rozwój osobom, którym ciężko jest znaleźć czas na standardowe kursy językowe.

U podstaw naszej filozofii nauczania leży przekonanie, że efektywna nauka jest efektem ciągłej współpracy pomiędzy lektorem i słuchaczem. W rezultacie, głównymi cechami świadczonych przez nas usług są elastyczność i brak sformalizowanej metody nauczania.

Dzięki ponad 8-letniemu doświadczeniu w branży i współpracy z wieloma szkołami językowymi rozpoznawalnymi nie tylko na rynku wielkopolskim, możemy zaoferować praktycznie każdy rodzaj usług językowych.

Nasz stale powiększający się zespół tworzą ludzie wykształceni oraz pełni nowatorskich pomysłów, co w połączeniu z wielkim zaangażowaniem do pracy daje gwarancję skuteczności nauczania.